Centrum CVAK

Další

Kulturní akce

Vstupenky Všechny akce

Více o centru

Z nevyhovující a zastaralé budovy bývalého kulturního domu, došlo díky projektu „Aktivní mládež bez hranic“ v rámci Programu na podporu přeshraniční spolupráce mezi Českou republikou a Svobodným státem Sasko, k vybudování místa, které slouží k vzájemnému setkávání nejen s německými partnery. Došlo ke vzniku centra, které si klade za cíl rozvíjet společenské a sociální kontakty všech věkových skupin.

CVaK je centrem plným kulturních, vzdělávacích, zábavných, stmelovacích akcí, které rozhodně stojí za to navštívit, či využít prostory centra pro své oslavy, meetingy apod.

Na své si přijdou jak ti nejmenší, které osloví celá řada dětských akcí, tak dospělí, kteří mohou trávit příjemný čas na koncertech a vzdělávacích kurzech.

Budova Centra pro vzdělávání a kulturu je bezbariérová. Součástí centra je také 7 dvoulůžkových pokojů, které mohou využít nejen jednotlivci, ale také spolky a účastníci různých kurzů.

Potřebujete připravit víkendový pobyt pro své žáky, své svěřence, potřebujete někde zrealizovat oslavu narozenin, svatební hostinu? Využijte našich prostor a našich služeb.

Reference a novinky

Team building

MŽ_ročník 2006 v Novém Oldřichově 20.-22. 5. 2016

Článek v Českolipském deníku

Chtěli ho prodat. Kulturní dům je teď chloubou Oldřichova

Článek v Českolipském deníku

Nový Oldřichov získal ocenění za přeshraniční spolupráci při opravě kulturáku

Video

Z otevření kulturního domu v Novém Oldřichově

Přijďte k nám :)

Upoutávka, co Vás u nás vše může potkat

ADRESA: Mistrovice 91, 471 13 Nový Oldřichov

PROVOZNÍ VEDOUCÍ:+420 739 337 848

Objednávky jídel bez rozvozu:+420 739 337 848